|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | 36SHD4001-11B |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $7.6-$10 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Step Angle | 1.8° |
| Frame Size | 12.5 mm |
| Number of Phase | 2 Phase |
| Rated Current | 0.3A |
| Holding Torque | 22 mN.m |
| Resistance | 20 ohm |
| Inductance | 6.8 mH |
| Rotor Inertia | 4 g-cm² |
| Motor Weight | 0.06 kg |
| Number of Leads | 4 |
| Connection | Bipolar |