|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | 28SHD4202-10B |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $6.9-$10 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Step Angle | 1.8° |
| Frame Size | 28 mm |
| Number of Phase | 2 Phase |
| Rated Current | 0.67A |
| Holding Torque | 60mN.m |
| Motor Weight | 0.18 kg |
| Number of Leads | 4 |
| Connection | Bipolar |