|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | P35SHD4807-16B |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $4-$7 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Specification | Value |
|---|---|
| Step Angle | 1.8° |
| Frame Size | 35 mm |
| Number of Phase | 2 Phase |
| Rated Current | 0.5A |
| Holding Torque | 180 mN.m |
| Resistance | 100 ohm |
| Inductance | 5.8 mH |
| Rotor Inertia | 35 g-cm² |
| Motor Weight | 0.15 kg |
| Number of Leads | 0 |
| Connection | Bipolar |