|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | 20SHD0501-10 |
| MOQ: | 1pcs-10pcs |
| Price: | US $6.94 - 11.00/ Piece |
| Payment Terms: | L/C, D/A, T/T |
| Supply Ability: | 100000pcs / month |
| Step Angle | 1.8° |
| Frame Size | 20 mm |
| Number of Phase | 2 Phase |
| Rated Current | 0.6 A |
| Holding Torque | 20 mN.m |
| Resistance | 6.5 ohm |
| Inductance | 1.5 mH |
| Rotor Inertia | 2.5 g-cm² |
| Motor Weight | 0.07 kg |
| Number of Leads | 4 |
| Connection | Bipolar |