|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | 57SHD4119-295NLQH |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $9.68-$14 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Step Angle | 1.8° |
| Frame Size | 57 mm |
| Number of Phase | 2 Phase |
| Rated Current | 2.0 A |
| Holding Torque | 900 mN.m |
| Resistance | 1.7 ohm |
| Inductance | 4.1 mH |
| Rotor Inertia | 155 g-cm² |
| Motor Weight | 0.6 kg |
| Number of Leads | 4 |
| Connection | Bipolar |
| Body Length | Diameter of Screw | Pitch | Length of Screw |
|---|---|---|---|
| 41mm, 54mm, 76mm, 83mm, 100mm | 8 | 1 | 20 ~ 1000mm |
| 2, 4, 8, 9.53 | 1.5875, 3.175, 25.4 | ||
| 10 | 2, 4, 10, 20 | ||
| 12 | 4 | ||
| 15 | 4, 8 |