|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | 42SHD4034-24BH-HP42 |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $18-$28 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Frame Size | 57 mm |
| Rated Current | 9 A |
| Torque | 0.8 N.m |
| Resistance | 4500 rpm |
| Inductance | 5000 rpm |
| Rated Power | 188 W |
| Rated Voltage | 9.7 V |
| Number of Poles | 4 |
| Insulation Class | Class F |
If our standard motor cannot meet your needs, we can customize the motor according to your requirements.
Please click the button below to tell us your requirements and get a quote.
Get a Quote