|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | 57BL91R120-2419-20G |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $18-$28 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Frame Size | 57 mm |
|---|---|
| Rated Current | 9 A |
| Max Torque | 0.8 N.m |
| Resistance | 3000 rpm |
| Inductance | 1920 rpm |
| Rated Power | 120 W |
| Rated Voltage | 7.8 V |
| Number of Poles | 4 |
| Insulation Class | Class B |