|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | 42SHD4289-24 |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $4.0-$5.2 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Step Angle | 1.8° |
| Frame Size | 42mm |
| Number of Phase | 2 Phase |
| Rated Current | 1.7A |
| Holding Torque | 400mN.m |
| Resistance | 20ohm |
| Inductance | 3mH |
| Rotor Inertia | 57 g-cm² |
| Motor Weight | 0.3 kg |
| Number of Leads | 4 |
| Connection | Bipolar |