|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | 42SHD0217-24A |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $3.48-$4.89 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Step Angle | 1.8° |
| Frame Size | 42mm |
| Number of Phase | 2 Phase |
| Rated Current | 1.5A |
| Holding Torque | 500mN.m |
| Resistance | - ohm |
| Inductance | - mH |
| Rotor Inertia | - g-cm² |
| Motor Weight | 0.24kg |
| Number of Leads | 4 |
| Connection | Bipolar |