|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | P35SHD4206-C38T |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $26-$31 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Step Angle | 1.8° |
| Frame Size | 35 mm |
| Number of Phase | 2 Phase |
| Rated Current | 0.75 A |
| Holding Torque | 200 mN.m |
| Resistance | 12 ohm |
| Inductance | 13 mH |
| Rotor Inertia | 18 g.cm² |
| Motor Weight | 0.18 kg |
| Number of Leads | 4 |
| Connection | Bipolar |