|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | SM1504 |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $2.6-$9 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Ambient Temperature | 0° - 55°C |
| Insulation Resistance | 500VDC 1MΩ MIN |
| Insulation Class | CLASS E |
| Maximum Self-start Frequency | 1100 PPS |
| Step Angle | 18° |
| Phase | 2 |
| Voltage | 12VDC |
| Current | 0.8A |
| Resistance | 15Ω |
| Pull-out | 1250 pps |
| Model | SM1504 |