|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | 42SHD0404-22 |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $6.46-$5.46 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Step Angle | 1.8° |
| Frame Size | 42mm |
| Number of Phase | 2 Phase |
| Rated Current | 1.5A |
| Holding Torque | 480mN.m |
| Resistance | 2ohm |
| Inductance | 2.8mH |
| Rotor Inertia | 72g-cm² |
| Motor Weight | 0.38 kg |
| Number of Leads | 0 |
| Connection | Bipolar |