|
|
| Brand Name: | Casun |
| Model Number: | 39SHY4101-10 |
| MOQ: | 1PC |
| Price: | $3.38-$4.38 |
| Payment Terms: | D/A, T/T, L/C, D/P |
| Supply Ability: | 40000+PCS+Month |
| Step Angle | 1.8° |
| Frame Size | 27mm |
| Number of Phase | 2 Phase |
| Rated Current | 0.4A |
| Holding Torque | 155mN.m |
| Resistance | 23.1Ω |
| Inductance | 25mH |
| Rotor Inertia | 15 g·cm² |
| Motor Weight | 0.17kg |
| Number of Leads | 4 |
| Connection | Bipolar |